Najväčšie trendy v zariaďovaní interiéru v roku 2021

Biele obývacie steny pod televízor
Údržba bielych obývacích stien

Mnoho ľudí si dáva záležať na tom, ako sa obliekajú. Tiež si dávajú záležať aj na tom, ako je zariadená ich domácnosť. Spôsoby, akými je naša domácnosť zariadená možno charakterizovať ako módu domácnosti. Meniť vzhľad vašej domácnosti môžete prakticky z roka na rok. A to hlavne kvôli tomu, že trendy sa neustále menia. Ani rok 2021 nebude výnimkou a niektoré veci, ktoré boli moderné pred niekoľkými rokmi dnes už nenájdu na zozname trendov svoje miesto. Budú v tomto roku ešte v móde biele obývacie steny alebo sa s nimi rozlúčime?

Čo sa v ďalšom roku mení?

Biele obývacie steny a bodové svetlá
Trendy v bielych obývacích stenách

O roku 2020 je známe to, že vďaka súčasnej situácií sa mnoho ľudí rozhodlo zo svojich domácnosti vyhádzať staré, nepotrebné veci. Vďaka tomu v domácnosti vznikol nový priestor. Rok 2020 sa teda postaral o to, aby sa domácnosti začali čo najviac orientovať cestou minimalizmu. To ocenia hlavne tí, ktorí majú malý byt a každé voľné miesto sa im hodí. S cestou minimalizmu sa tiež spája aj zapájanie multifunkčného nábytku, ktorý je charakteristický tým, že šetrí priestor.  Počas minulého roka sme tiež boli svedkami toho, že mnoho domácností muselo prakticky z minúty na minútu vymyslieť, kam v ich domácnosti umiestnia pracovný kútik. Home office sa jednoducho stal našou neoddeliteľnou súčasťou. Čo sa týka roku 2021, veľkým hitom bude jednoduchý design. Trendy možno označiť aj za minimalistické. Všeobecne bude platiť pravidlo, že čím menej toho doma budete mať, tým lepšie! V minulosti tiež bolo bežné, že sa na nábytku nachádzali úchytky. Tie však v roku 2021 úplne vymiznú! Čo sa týka farieb, v roku 2020 bola farbou roku mentolová. A to tak na doplnkoch, ako aj na ostatných častiach. Táto farba však úplne zmizne a nahradí ju bronzová a béžová. Nemusíte sa však obávať, ešte stále budú v móde biele obývacie steny!

Aj vaša domácnosť môže byť krásna!

Aby sa človek cítil doma príjemne, mal by mal domácnosť zariadenú tak, aby sa mu páčila. Hľadáte aj vy inšpirácie v oblasti zariaďovania interiéru domácnosti? V tom prípade navštívte stránku https://www.sconto.sk/, kde nájdete mnoho zaujímavých informácií či súčasných trendov. Inšpirácie nie je nikdy dosť, avšak vďaka správnej inšpirácii sa vám podarí zariadiť domácnosť podľa vášho gusta. Doprajte si aj vy krásnu domácnosť!