Sklápacie postele vyriešia váš problém s priestorom v byte či dome!

Sklápacie postele v rôznych veľkostiach
Typy sklápacích postelí

S problémom s príliš malým priestorom v domácnosti sa snáď už stretol v živote každý z nás. Možno takýto problém riešite práve teraz a neviete si dať rady s tým, ako uložiť nábytok tak, aby príliš nezavadzal a aby zároveň miestnosť dýchala a nebola príliš zastavaná. Moderné sklápacie postele sú niečo, čo by v tomto prípade mohlo vašu dilemu vyriešiť. Častokrát sa uchyľujeme k takým riešeniam, ako je zmenšovanie úložného priestoru v byte, čo však má za následok to, že sa musíme vzdať veľakrát aj vecí, ktoré síce momentálne nepotrebujeme, ale máme k nim akýsi citový vzťah. Prečítajte, ako vám môžu sklápacie postele uľahčiť život. 

Sklápacie postele nie sú žiadny prežitok z minulosti!

Sklápacie postele sú trendy aj dnes
Budúcnosť sklápacích postelí

Je pravdou, že sklápacie postele majú mnohí zafixované ako niečo nepohodlné, praskajúce a navyše neestetické. Opak je však pravdou. Sklopné postele prešli veľkou transformáciou a sú ideálnym riešením pre byty, v ktorých nie je dostatok miesta na všetok potrebný nábytok. V prípade, že sú vyklopené, ani nezistíte, že ide o posteľ. Majitelia takéto postele využívajú počas dňa ako poličky, skrinky či dokonca písací alebo pracovný stôl. Večer posteľ jednoducho sklopia do horizontálnej polohy a môže sa ísť spať. Sklopné postele sú dnes už navrhnuté tak, aby boli maximálne pohodlné. Tomu zodpovedá aj sklápací patent. Je veľmi stabilný a s posteľou sa ľahko manipuluje. 

Kam umiestniť sklápacie postele?

Moderné sklápacie postele môžete umiestniť do každej obytnej izby. Najčastejšie ich majitelia využívajú v detskej izbe alebo v spálni, kde nie je dostatok priestoru. V detskej izbe majú takéto postele jednoznačne najväčšie využitie. Počas dňa sa deti môžu v priestore hrať a posteľ im pri tom nezavadzia. Keď je čas spať, posteľ sa jednoducho sklopí. Takto je vyriešená v jednej izbe denná aj nočná časť. Nie je žiadnou výnimkou, že sklápacie postele nájdeme aj v obývacej izbe. Keďže na prvý pohľad nikto nespozná, že ide o sklápaciu posteľ, neruší celkový dojem z obývačky a môže slúžiť ako posteľ pre hostí. Ideálne riešenie nielen pre malý byt, čo poviete?

Tie najpohodlnejšie a zároveň najkvalitnejšie sklápacie postele nájdete na webovej stránke https://www.sconto.sk/.